Odhlašování/přihlašování

Od 2/2022 probíhá odhlašování olektronicky, a to přihlášením do stravovacího systému pomocí hesla nebo ve škole pomocí terminálu po přiložení čipu.

Vstup do prostředí, kde je k dipozici jídelníček a odhlašování stravy.

(Pozn.: Odhlášení stravy je nutné provést předchozí den nejpozději do 14 hod. Stejně tak výběr ze dvou možností oběda nejpozději do 14 hod. předchozho dne.)

Odhlašování stravy přes telefon nebo mail nebude od března 2022 možný

Rodiče mohou dítě odhlásit telefonicky na čísle 778 429 955, kde nahlásí jméno a počet dnů, na které chtějí dítě odhlásit.

Děti mohou být také odhlašovány přes internet na e-mailové adrese jidelna@zsostrovum.cz

Z důvodu režimu objednávání a závozu surovin k přípravě obědů je odhlášení provedené po 20.00 hod. na další den akceptováno až od následujícího dne.

Pokud dítě onemocní a není již možné odhlásit stravu (např. v případě ranní nevolnosti apod.), platí odhlášení až od dalšího dne. Ten den si lze oběd vyzvednout  do jídlonosiče.

Jestliže je dítě odhlášeno na dobu neurčitou, musí být ke stravování přihlášeno den předem.

Stejný režim pro přihlášení a odhlášení stravy a placení poplatků za stravu platí i pro zaměstnance škol a ostatní cizí strávníky.