Výzva k dodržování opatření

Typ: ostatní
Obracíme se na rodiče s prosbou, aby upozornili děti, že nadále trvá povinnost nosit ochranu dýchacích cest. Od 8. 11. 2021 proběhne další kolo testování ve školách (okr. Blansko).

Od 1. 11. 2021 dochází ke zpřísnění opatření souvisejících s Covid19. V platnosti zůstává zvýšená hygiena, desinfekce rukou a nošení ochrany dýchacích cest o přestávkách. V této souvislosti se obracíme na rodiče, aby upozornili své děti, že i nadále trvá povinnost nosit ochranu dýchacích cest (rouška, respirátor) v době přestávek.

Podle dostupných informací proběhne v týdnu od 8. 11. 2021 na školách v okrese Blansko testování žáků. Distribuce testů bude provedena během tohoto týdne. O dalších podrobnostech vás budeme průběžně informovat.

Vytvořeno: 2. 11. 2021
Poslední aktualizace: 2. 11. 2021 09:08