Výuka dle rozvrhu vzdáleným přístupem

Typ: Základní škola | ostatní | Mateřská škola
Výuka probíhá vzdálených přístupem podle rozvrhu.

Vážení rodiče, vážení žáci,

výuka v době mimořádného opatření probíhá každý pracovní den podle rozvrhu pro jednotlivé třídy. Podle předmětů v rozvrhu jednotlivých tříd jsou každý den zadávány úkoly s využitím elektronických prostředků (prostředí Google Classroom, Messenger a informační systém školy Edookit).

Každý pracovní den v 8.30 - 9.00 hod. a v 10.00 - 10.30 hod. probíhá pro 3. - 9. ročník aktivizační půlhodina. Je třeba, aby v této době byli žáci přítomni na svých elektronických zařízeních (počítač, notebook, tablet, mobil). Budou plnit on-line úkoly, kdy bude nutné reagovat bezprostředně. Ostatní úkoly bude možné vyplňovat během dne, v termínu uvedeném v zadání úkolu, případně do další hodině dle rozvrhu (klasická příprava z hodiny na hodinu).

Splněné úkoly budou jednotlivý vyučující sledovat, poskytovat zpětnou vazbu a hodnotit stejně jako při běžné výuce. Výsledné známky budou zapisovány do školního informačního systému Edookit (stejně jako při běžné výuce) a budou započítávány do hodnocení v daném pololetí.

Konzultace s vyučujícími k tématům v rámci jednotlivých předmětů probíhá pomocí konverzačních nástrojů uvedených v jednotlivých vzdělávacích modulech a prostřednictvím služby Messenger v době běžného vyučování (8.00 - 14.00 hod.).

Vytvořeno: 17. 3. 2020
Poslední aktualizace: 17. 3. 2020 16:35