Uvolňování opatření - výuka žáků 9. ročníku

Typ: Základní škola | ostatní | Mateřská škola
Žáci devátého ročníku zahájí dobrovolnou výuky zaměřenou na přípravu na přijímací zkoušky v pondělí 11. 5. 2020.

Dle aktuálního pokynu z MŠMT dochází k postupnému uvolňování opatření v souvislosti s nákazou Covid19.

Za předpokladu dodržování předepsaných hygienických a organizačních pravidel započne dobrovolná výuka ve škole pro žáky 9. ročníku od pondělí 11. 5. 2020.

Skupiny žáků mohou mít max. 15 členů, složení skupiny určuje škola a nesmí se měnit ani se jednotlivé skupiny nemají potkávat a promíchávat.

Dle tohoto pokynu MŠMT se výuka zaměří na předměty pro přijímací zkoušky a organizaci výuky a rozsah určí škola.

Žáci 9. ročníku budou přicházet do školy v 11.10 hod. Vyučování bude probíhat od 11.15 do 12.00, následuje přestávka, a od 12.10 do 12.55. hod.

Rozvrh hodin bude následující: po - Čj, út - M, st - Čj, čt - Aj, pá - M. Dopolední on-line výuka a výuka dalších předmětů zůstává beze změny jako doposud.

Před začátkem výuky je nezbytně nutné přinést do školy potvrzení o bezinfekčnosti. Formulář přikládáme  jako přílohu ke stažení, je také obsažen v pokynu MŠMT.

Pro žáky prvního stupně začne dobrovolná výuka ve škole od 25. 5. 2020, organizační pokyny budou zveřejněny začátkem příštího týdne.

Pozn.: v případě zájmu se lze přihlásit ke školnímu stravování, které bude probíhat také dle pravidel vydaných MŠMT.

Potvrzení - prohlášení o bezinfekčnosti

Pokyn MŠMT