Upozornění - povinné nošení roušek

Typ: Základní škola | ostatní | Mateřská škola
Od čtvrtka 10. 9. 2020 je zavedeno povinné nošení roušek. Toto opatření se nevztahuje na děti z mateřské školy.

Od 10. 9. 2020 je zavedeno povinné nošení roušek ve vnitřních prostorách budov. Proto je nutné, aby žáci přicházeli do školy se zakrytými ústy a nosem, a roušku nosili i během dne.

V současné době je již zřejmé, že platí výjimka pro dobu výuky ve třídě a pro děti v mateřské škole. Povinnost nosit roušku tedy platí ve společných prostorách základní školy. Každé dítě proto musí mít s sebou roušku.

Připomínáme, že škola je otevřena od 7.35 hod., dřívější vstup je možný pouze pro děti navštěvující mateřskou školu, školní družinu a žáky přijíždějící školním autobusem (tito dojíždějící žáci jdou ihned do družiny, do svých tříd se přemístí v 7.35 hod., od kdy je již zajištěn pedagogický dohled).

Vytvořeno: 9. 9. 2020
Poslední aktualizace: 9. 9. 2020 15:54