Testování ve školách

Typ: ostatní
V pondělí 8. 11. 2021 a v dalším týdnu 15. 11. 2021 proběhne další testování žáků.

Ve dnech 8. a 15. 11. 2021 proběhne testování žáků ve školách na okrese Blansko. Testování se uskuteční před začátkem vyučování, případně na začátku první vyučovací hodiny. Testy už škola obržela a jsou připraveny k použití.

V případě, že by byl test pozitivní, odebere se dítě do určené karanténní místnosti a budou informováni rodiče, aby si dítě neprodleně vyzvedli. Následuje ověřovací PCR test, který teprve jednoznačně určí, zda je dotyčný pozitivní. V takovém případě pak následuje karanténa a postupuje se podle instrukcí hygienické stanice. (Pokud PCR test nebude pozitivní, žák může i nadále navštěvovat výuku.)

Vytvořeno: 5. 11. 2021
Poslední aktualizace: 5. 11. 2021 14:09