Slavnostní otevírání učebny keramiky

Typ: Základní škola | ostatní | náš tip | Mateřská škola
Nově zrekonstruovaná učebna keramiky bude slavnostně předána do užívání dětem v úterý 19. listopadu 2019 v 17 hod. Na tuto slavnostní událost Vás srdečně zveme.

Pozvánka na slavnostní otevírání učebenSlavnostní otevírání učebny keramiky se uskuteční v úterý 19. listopadu v  17 hod. ve vestibulu školy a učebně keramiky.

Součástí programu je vystoupení dětí a žáků školy, prohlídka učebny, prohlídka školy a přírodní zahrady, občerstvení.

Rekonstrukce a vybavení bylo financováno z prostředků evropského projektu IROP. Součástí investice byla také kompletně nová instalace internetové sítě, bezbariérové toalety a úprava zeleně v prostoru před školou).

Projekt je součástí neustálého zlepšování podmínek pro děti, byl financován z evropského projektu IROP.

Podrobnosti o projektu.

Pozvánka na slavnostní otevírání učebny

Vytvořeno: 1. 11. 2019
Poslední aktualizace: 1. 11. 2019 13:50