Rodičovské schůzky

Typ: Základní škola | ostatní | Mateřská škola
Rodičovské schůzky proběhnou v pondělí 23. 9. 2019, společná část začne v 16.30 ve školní jídelně. Součástí schůzek jsou informace o novém školním roce, představení nových pedagogů a práce školního poradenského pracoviště.

Společná část rodičovských schůzek se uskuteční v pondělí 23. 9. 2019 v 16.30 hod. v prostoru školní jídelny.

Informace o školním roce a připravovaných akcí doplní představení nových pedagogů a organizačního schématu řízení školy.

Budou předány informace o činnosti školního poradenského pracoviště a podpoře, kterou nabízí školní psycholožka.

Pro žáky vyšších ročníků jsou připraveny základní informace o přijimacích zkouškách a nabídkách středních škol.

Informace o prospěchu, chování a individuální konzultace proběhnou v režii třídních učitelů ve třídách jednotlivých ročníků.

Vytvořeno: 17. 9. 2019
Poslední aktualizace: 17. 9. 2019 08:54