Průzkum školního stravování

Typ: Základní škola | ostatní
Proběhne od 12. 3. do 23. 3. 2018, přijďte na ochutnávku obědů

V týdnu od 12. 3. do 23.3. 2018 bude probíhat průzkum školního stravování za účelem zvýšení jeho kvality a komfortu, do kterého se mohou zapojit žáci, učitelé i rodiče. Čtrnáctidenní maraton odstartovaly přednášky v jednotlivých třídách o spotřebním koši, kdy na základě jeho plnění mají žáci za úkol sestavit jídelníčky na dva týdny. Dále budou pedagogové a žáci v průběhu dvou týdnů hodnotit dle zadaných kritérií obědy uvařené ve školní jídelně či vyplňovat dotazníky související s kvalitou stravy a stolování. V průběhu této doby mohou rodiče posílat na e-mailovou adresu jidelna@zsostrovum.cz náměty na jednotlivá, jimi oblíbená, jídla. Současně mohou zákonní zástupci přijít do školy uvařené jídlo ochutnat, a to vždy po předchozí domluvě na tomtéž mailu s paní Monikou Vávrovou, vedoucí školního stravování. Později, konkrétně během dne otevřených dveří pravděpodobně v průběhu dubna, plánujeme ochutnávku školních svačin.

Výsledky budou po skončení akce publikovány na internetových stránkách školy.

Vytvořeno: 9. 3. 2018
Poslední aktualizace: 9. 3. 2018 16:21