Lyžařský výcvikový kurz pro žaky 1. stupně ZŠ

Informace pro účastníky LVK 1. stupeň - Hodonín u Kunštátu

Termín: pondělí 14. ledna – čtvrtek 17. ledna

Odjezd: každý den v 7. 45 od budovy ZŠ, návrat po 14. 00 k budově ZŠ

Cena: 1500Kč (kdo nepůjčuje vybavení), 2100Kč (kdo půjčuje vybavení)

Peníze vybíráme: od úterý 8. ledna do pátku 11. ledna

S sebou:

• drobné kapesné (možnost občerstvení), svačina, pití
  • dvoje rukavice (hlavně nelyžaři)
  • kukla nebo lehká čepice pod helmu
  • dobré oblečení – termo ponožky, termo prádlo, mikina, oteplovačky – ne šusťákové tepláky nebo vlněné kalhoty, bunda – nepromokavá (nedávejte dětem pletené rukavice)
  • vše podepsat nebo označit (oblečení, batoh, lyže, lyžáky, boty, hůlky, igelitka na boty)

Nutné:

• Zkontrolovat funkčnost lyží, zda pasují lyžáky
  • Za seřízení lyží odpovídají rodiče. Nevybíráme žádné potvrzení, ale raději nechte zkontrolovat a seřídit odborníkem.
  • Lyže nemusí být ve vaku, ale svázané (podepsané hůlky svázat k lyžím), lyžáky v tašce, helmu připevnit k příručnímu batůžku.

Lyže, hůlky – zůstávají uskladněny v ski areálu, lyžáky si děti každý den dovezou domů – kvůli vysušení.

Svačiny a obědy v ŠJ jsou odhlášeny.

Spolu s fin. částkou  Vaše dítě odevzdá návratku a kopii kartičky ZP . (možnost platby na konto školy 1360304379/0800 pod variabilním symbolem 3242119 do poznámky uveďte jméno dítěte)

Vytvořeno: 7. 1. 2019
Poslední aktualizace: 7. 1. 2019 18:51