Informace o výuce během karantény

Typ: Základní škola | ostatní | náš tip | Mateřská škola
V době karantény probíhá výuka na dálku.

Vážení rodiče, věnujte pozornost informacím o výuce po dobu mimořádného opatření.

Na prvním stupni jsou úkoly předávány prostřednictvím školního informačního systému Edookit. Informace, úkoly a vzdělávací materiály z jednotlivých předmětů zasílá žákům třídní učitel. Konzultace probíhají prostřednictvím služby Messenger (výměna informací, chaty, videohovory).

Po dobu mimořádného způsobu výuky prosíme o poskytnutí přístupu na účet Messenger (např. prostřednictvím Vašeho účtu).

Prosíme o zaslání kontaktů na služby Messenger na adresu sevcik@zsostrovum.cz (jméno žáka, třída, kontakt) obratem.

Na druhém stupni jsou základní informace předávány prostřednictvím školního informačního systému Edookit.

Úkoly, vzdělávací materiály, instruktážní videa a další studijní podklady jsou distribuovány prostřednictvím vzdělávacího systému Google Classroom. Rovněž odevzdávání vyplněných a zpracovaných úkolů probíhá v tomto systému.

Po dobu mimořádného způsobu výuky prosíme o poskytnutí přístupu na účet Messenger a Google účet Gmail (např. prostřednictvím Vašeho účtu).

Prosíme o zaslání kontaktů na služby Messenger a Gmail na adresu sevcik@zsostrovum.cz (jméno žáka, třída, kontakt) obratem.

Upozorňujeme rodiče, kteří z jakéhokoli důvodu dosud nemají zprovozněn přístup do informačního systému Edookit, aby neprodlěně kontaktovali školu na adrese zsostrovum@zsostrovum.cz.

Po celou dobu tohoto opatření probíhá běžná výuka, mění se pouze forma. Místo přítomnosti ve škole je využíván vzdálený přístup. Účast na výuce a plnění povinností je pro žáky povinná.

Rovněž probíhá ověřování znalostí včetně kontroly a hodnocení zadaných úkolů, např. za využití on-line testů služby Socrative.

Děkujeme za podporu a spolupráci. Věříme, že společnými silami tuto mimořádnou situaci úspěšně zvládneme. V případě nejasností se obraťte na jednotlivé vyučující.

Pedagogický sbor ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy.

Vytvořeno: 16. 3. 2020
Poslední aktualizace: 16. 3. 2020 15:09