Informace k zakončení školního roku

Typ: Základní škola | ostatní
Zakončení školního roku a rozdávání vysvědčení proběhne 30. 6. 2020 v 9. 15 hod. před školou. Děti si odnesou svoje věci ze tříd a ze šatních skříněk. Učebnice se odevzdávají 2. 9. 2020 (deváťáci 26. 6. 2020).

Školní rok bude ukončen v úterý 30. 6. 2020.

Vysvědčení bude předáno žákům v úterý 30. 6. 2020 v 9.15 hod. Předání se uskuteční mimořádně na prostranství před školou, tak aby bylo možné dodržet bezpečné rozestupy jak mezi žáky, tak mezi jednotlivými třídami. Roušky je nezbytné mít s sebou. Je nutné dodržovat rozestupy. Organizaci a rozmístění tříd zajistí třídní učitelé příslušných tříd.

Žáci z Krasové a Vilémovic přijedou školním busem, budou čekat před školou.

Školní autobus odjede v úterý 30. 8. 2020 v 8.15 z Krasové, 8.20 z Vil. Vzhledem k tomu, že v současné době nelze přesně určit, kolik žáků školní autobus využije, je zavedeno následující opatření: V případě, že dětí bude víc než je kapacita autobusu, se vůz vrátí a odveze zbývající žáky. Žáci, kteří nebudou moct odjet první linkou, budou čekat na zastávce autobusu na další spoj.

Zpět bude autobus odjíždět v 10.00 od školy ze zastávky a opět podle potřeby pojede znovu. Žáci, kteří se nevejdou do první linky, počkají na zastávce na druhou linku.

V autobuse je nutné mít nasazenou roušku po celou dobu přepravy jak do školy, tak ze školy.

V případě nepříznivého počasí se předání vysvědčení uskuteční ve vestibulu školy. Pro ten případ je nutné, aby děti měly aktuální prohlášení o tom, že nevykazují příznaky koronaviru a že nepřišly do kontaktu s nakaženou osobou. Prohlášení musí být aktuální a musí je mít každý žák s sebou.

V tento den také přinesou do školy žákovskou knížku, která se archivuje.

Žáci devátého ročníku budou odevzdávat učebnice v pátek 26. 6. 2019 v 11.15 hod. S sebou je nutné vzít přiměřenou hotovost pro případ nadměrného poškození učebnic.

Deváťáci odevzdají čipy a vyzvednou si zálohu u vedoucí stravování paní Moniky Vávrové,  a to 30. 6. 2020

Ostatní ročníky (tzn. 1. - 8. roč.) budou odevzdávat učebnice 2. 9. 2020 v 7.55 hod., a to včetně kontroly a vybírání peněz za nadměrné poškození.

Dne 30. 6. 2020 si žáci vyzvednou všechny věci ze tříd a ze skříněk v šatnách. Skříňky zůstanou  otevřené (zámky a klíče si děti vezmou domů a přinesou si je opět 1. 9. 2020).

Nový školní rok bude zahájen 1. 9. 2020 v 9.15 hod. ve vestibulu školy.

Odjezdy školní autobusu budou upřesněny před zahájením nového školního roku na stránkách školy.

ochrana_zdravi_zs-prohlaseni.pdf (420.17 kB)

Vytvořeno: 23. 6. 2020