Informace k nástupu do školy

Typ: Základní škola | ostatní | náš tip | Mateřská škola
Zahájení výuky na 1. stupni pro přihlášené zájemce se uskuteční podle pravidel stanovených MŠMT od 25. 5. 2020.

Zahájení výuky na 1. stupni pro přihlášené zájemce se uskuteční podle pravidel stanovených MŠMT.

Přístup do školy je možný pouze pro děti, které nevykazují žádné příznaky pro nemoc Covid-2. Děti se shromáždí před školou, kde bude pověřený pracovník školy. Příchod dětí bude oddělen podle časového rozpisu - viz příloha. Časy příchodu je třeba přesně dodržovat.

Rozvrh hodin bude pro toto období upravený, časy začátků a konce hodin a oběda jsou taktéž v přiložené tabulce.

Děti budou rozděleny do skupin, rozložení skupin bude kopírovat rozdělení podle tříd. Je třeba, aby si žáci přinesli svoje mobilní zařízení (telefon, tablet, příp. notebook). Obdrží přístupový kod pro připojení na internet (pokud už nemají).

Děti z příslušné třídy vyzvedne před školou jejich vyučující a odvede je do třídy. Při příchodu do školy si umyjí ruce a vydesinfikují.

S sebou přinesou podepsané potvrzení o bezinfekčnosti a písemnou informaci o tom, jestli využijí družinu a kdy z ní budou odcházet (čas, jestli odchází sami nebo je vyzvedne doprovod).

Po příchodu do třídy, před každou hodinou a po skončení každé hodiny si vydesinfikují ruce.

Oběd bude taktéž vydáván podle časového rozpisu.

Příchod do školy, začátky hodin, přestávek a výdeje oběda budou organizovány podle časového rozpisu tak, aby se děti z jednotlivých skupin nepotkávaly.

Školní družina bude v provozu po skončení vyučování. Skupiny zůstávají neměnné jak po dobu vyučování, tak po dobu družiny. V provozu budou tři oddělení družiny. Do družiny mohou i děti, které do družiny jinak nejsou přihlášeni. Je nezbytné dodržovat hygienická opatření (rozestup nebo rouška, desinfekce apod.). Družina bude otevřena pro první, druhou a třetí třídu.

Detailní pokyny obdrží žáci a rodiče jednotlivých tříd přes Edookit a svých třídních vyučujících.

ochrana_zdravi_zs-prohlaseni.pdf (420.17 kB)

ochrana_zdravi_zs.pdf (1021 kB)