Aktuální informace a pozdrav od děti pro své kamarády.

Typ: ostatní
Žáci 1. stupně se budou od 3. 5. 2021 testovat jedenkrát týdně (doposud 2x týdně). Návrat žáků 2. stupně a dětí do mateřských škol je plánován na 10. 5. 2021 (pokud to nebude jinak).
Děti se na sebe těší a připravili si pro ně pohádku a pozdrav.

Aktuální změna přináší snížení frekvence testování. Od 3. 5. 2021 se budou žáci prvního stupně testovat jen jedenkrát týdně. Testování proběhne vždy v první den nástupu do školy, tj. v pondělí. Zatím stejnými testy jako doposud.

Pokud žák nastoupí jiný den, testuje se ihned při nástupu.

Od 10. 5. 2021 by se měli vrátit k prezenční výuce žáci 2. stupně. Výuka bude probíhat rotačně.

Navrat dětí do mateřské školy je také plánován na 10. 5. 2021. V MŠ bude výuka probíhat každý den (tedy ne rotačně).

Děti se na svoje spolužáky těší. Nacvičili pro ně divadlo a doplnily je pozdravem kamarádům.

Je třeba brát na vědomí, že během týdne se může vše i vícekrát změnit. O aktuální situaci vás budeme informovat.

Vytvořeno: 2. 5. 2021
Poslední aktualizace: 2. 5. 2021 22:44