ADOPCE NA DÁLKU

Typ: ostatní
Naše škola je již dlouhých 9 let aktivně zapojena do projektu “Adopce na dálku”.

Tento projekt zajišťuje chudým dětem v Africe možnost získat základní vzdělání. Naším adoptovaným dítětem je již druhým rokem osmiletý Joseph Mailu z města Machakos v Keni, kterému vybraná finanční částka pomáhá pokrýt nejen platbu školného, ale i nákup nezbytných školních pomůcek. Jelikož se opět blíží termín další platby, ráda bych všechny jménem naší školy požádala o zaslání částky 70,-Kč (rozpočteno na každé dítě školy). Do sbírky se samozřejmě zapojují také naši učitelé. Žákům proto budou jako každoročně rozdány návratky - peníze společně s vyplněnou návratkou přijímá třídní učitel/ka. Doufáme, že se i letos rozhodnete tento projekt společně s námi podpořit a předem děkujeme.

Vytvořeno: 13. 5. 2021
Poslední aktualizace: 13. 5. 2021 06:52