Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

You Dream We Run

Typ: ostatní
You Dream We Run 1Charitativní 24 hodinový štafetový běh

O víkendu 10.-11. června 2022 proběhl 8. ročník charitativního štafetového 24 hodinového běhu - YOU DREAM WE RUN. 

YDWR je největší outdoor charitativní projekt podporující zdravotně hendikepované občany, ke kterým nebyl osud úplně shovívavý. Letos se běželo pro devět snů. Díky velké podpoře jednotlivých běžeckých týmů se vybral jeden milion korun českých a mohly se tak přeměnit jednotlivé sny ve skutečnost. Náš tým “ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy” měl bezmála 70 členů. Byl tvořen nejen jednotlivými žáky, ale i celými rodinami. Jejich domovem se na dva dny stal sportovní areál ASK Blansko. Za 24 hodin se nám společně podařilo uběhnout 693 kol, což je 277 km a vybojovali jsme tak 14. místo z celkových 57 týmů.

Největší výhrou ovšem bezpochyby bylo ukázat našim žákům, že být zdravý není běžná věc a že pomáhat ostatním je správné a důležité.

Všem zúčastněným patří velké Díky. 

Video z podařené akce naleznete zde.


Vytvořeno: 20. 6. 2022
Poslední aktualizace: 20. 6. 2022 20:47
Autor: Mgr. Anna Musilová