Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Slavnostní přijetí nejlepších žáků ZŠ u starosty městyse

Typ: ostatní
Vybraní žáci z každé třídy byli pozváni na slavnostní přijetí ke starostovi.

 

Dne 24.6.2020 se konalo slavnostní přijetí nejlepších žáků ze základní školy na úřadu městyse Ostrova u Macochy. Slavnostního přijetí se zúčastnilo 12 žáků. Tito žáci byli vybráni svými třídními učiteli, jako nejlepší ze svých tříd. Toto pozvání si žáci vysloužili díky dobrým studijním výsledkům, reprezentací školy nebo mimořádnými zásluhami pro školu. Odměnou jim bylo setkání s vedením školy, třídními učiteli a také starostou městyse, který jim předal jménem městyse malý dárek a pamětní list. U tohoto přijetí byly přítomné rodiny žáků, které mohli sledovat toto mimořádné ocenění.

 

Pro tento akt také třídní učitelé vytvořili krátkou řeč, která vystihovala, za jaké zásluhy byl daný žák oceněn a tuto řeč si žáci také v papírové formě odnesli domů, aby mohli později zavzpomínat na to, co je dovedlo k tomuto úspěchu.

 

Na závěr nezbývá než všem oceněným žákům znovu pogratulovat a popřát jim krásné prázdniny a mnoho dalších úspěchů.

 

Vedení ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy


Vytvořeno: 25. 6. 2020
Poslední aktualizace: 25. 6. 2020 10:38
Autor: Mgr. Patrik Ševčík