Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Mikulášská nadílka

Typ: Základní škola | ostatní
Mikuláš s andělem a čerty navštívili naši školu.

Mikuláš ve školceSvatý Mikuláš se svojí družinou navštívil naši školu. Deváťáci se ujali i letos této milé tradice a postupně navštívili děti z mateřské školky i všechny starší školáky. Mikuláš s andílkem a družinou čertíků pochválili děti hodné a pokárali ty, které více zlobily. Vykoupit se zlobivci mohli pěknou písničkou nebo básničkou a slibem, že se polepší. Občas si některého staršího nezbedu odnesli čerti v pytli.                                                                                                                                                                        V každé třídě si děti připravily pro tuto vzácnou návštěvu milé přivítání. Pěkné písničky a básničky, které byly doprovázeny i hudebními nástroji, se střídaly s tanečky. Ani učitelé nebyli ušetřeni. Jejich pěvecké a recitační výkony ocenili i naši maskovaní deváťáci potleskem.                 Děkujeme jim za velice pěkné dopoledne.Mikuláš ve školeTo jsme my


Vytvořeno: 6. 12. 2018
Poslední aktualizace: 6. 12. 2018 19:48
Autor: Mgr. Věra Hrazdírová