Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Matematické soutěže

Typ: Základní škola | ostatní
Letošní zapojení žáků do matematických soutěží přineslo pěkné výsledky.

Naše škola se účastní Matematické olympiády, Cirsiády a Pythagoriády. V Matematické olympiádě ze dvou přihlášených žáků jeden postoupil do okresního kola a zde se umístil asi v polovině. Letošní Cirsiáda byla ve znamení nepříliš velkých rozdílů mezi soutěžícími. Naši žáci se pohybovali uprostřed výsledkové listiny. O školní kolo Pythagoriády byl velký zájem a některým unikla účast v okresním kole jen o kousek. V 7. a 5. ročníku jsme měli postupující a ti se poprali s nelehkými úkoly se ctí. Velice úspěšným byl žák 5. ročníku, který se ziskem 10 bodů z 15 se stal „Úspěšným řešitelem“ okresního kola. Blahopřeji a těším se na další spolupráci


Vytvořeno: 4. 6. 2018
Poslední aktualizace: 4. 6. 2018 18:51
Autor: Mgr. Věra Hrazdírová