Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Matematická olympiáda - výsledky

Typ: ostatní
Skvělé umístění v Matematické olympiádě

V letošním roce proběhla tato soutěž v režimu on-line. Žáci pracovali z domu a svoje práce posílali k vyhodnocení okresnímu garantovi. V osmém ročníku jsme zaznamenali opět výborný výsledek. Náš jediný zástupce se stal úspěšným řešitelem a z 18 bodů získal 11 (poslední úkol za 6 bodů dokázal vyřešit jediný žák na celé okrese). Posílám touto cestou velkou gratulaci a poděkování za práci navíc a velmi pečlivou a precizní práci. V šestém ročníku bohužel naši žáci nedosáhli na nadpoloviční většinu bodů, ale bylo to způsobeno velice nevhodným třetím úkolem, který byl svou náročností i obsahem nad rámec znalostí žáků šestého ročníku. Ostatní úlohy vyřešili velice dobře a tak i jim moc děkuji za čas, který nad rámec výuky věnovali matematice.


Vytvořeno: 6. 6. 2021
Poslední aktualizace: 6. 6. 2021 18:21
Autor: Mgr. Věra Hrazdírová