Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Blanenský deník - projekt Naše školka

Typ: ostatní | Mateřská škola
Fotografování nastávajících prvňáčků

Dobrý den. Na úspěšný projekt Naši školáci, navazuje Blanenský deník Rovnost projektem Naše školka. Každou středu vycházejí na straně 4 v Blanenském deníku Rovnost fotografie předškoláků ze školek z Blanenska. Na snímku jsou jen děti, které jdou letos k zápisu a měly by na podzim nastoupit do ZŠ. Na snímku je společná fotka dětí, název třídy a školy. Bez jmen dětí, jen se jménem paní učitelky.

Jan Charvát, šéfredaktor Blanenský deník Rovnost

 

Fotografování proběhne ve čtvrtek 19. 4. 2018

 

MŠ Ostrov           8.30

LMŠ Skalka         8.50

MŠ Krasová        9.30


Vytvořeno: 11. 4. 2018
Poslední aktualizace: 11. 4. 2018 14:12
Autor: Jaroslava Vondrová