Provoz MŠ zahájen 25. 5. 2020

Typ: ostatní | Mateřská škola
Podmínky pro zahájení provozu MŠ

Vážení rodiče, v souvislosti s uvolňováním mimořádných opatření, připravujeme znovuotevření mateřské školy od pondělí 25. května 2020. Na základě manuálu ministerstva školství postupně začneme naplňovat hygienická a bezpečnostní opatření. Provoz mateřské školy se uskuteční za těchto podmínek:

• Při příchodu do MŠ rodiče odevzdají čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a také, že dítě se nestýká s rizikovou skupinou občanů.

BEZ PODEPSÁNÍ TOHOTO PROHLÁŠENÍ NEMŮŽE BÝT DÍTĚ POPRVÉ VPUŠTĚNO DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

• Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID – 19 nesmí do školy vstoupit. Rodiče jsou povinni denně ráno měřit dětem teplotu. Při zvýšené teplotě dítě do kolektivu mateřské školy nepatří.
  • U hlavního vchodu MŠ bude zajištěna desinfekce rukou.
  • Všichni příchozí do areálu školy budou mít nos a ústa kryty rouškou a dodržovat odstup 2 m
  • Doprovázející osoba se v prostorách mateřské školy bude pohybovat pouze po nezbytně nutnou dobu při předání a vyzvednutí dítěte vždy v roušce.
  • Děti a pedagogičtí pracovníci mateřské školy roušky v prostorách školy nosit nemusí
  • Neprodleně po přezutí a převlečení si děti umyjí důkladně ruce vodou a tekutým mýdlem
  • Všechny naplánované akce školy byly zrušeny včetně focení na konci školního roku a pasování předškoláčků na školáky
  • Rodiče nevstupují do tříd, předají děti učitelce u vstupní branky do chodby MŠ

S přáním pevného zdraví

Ředitel školy Mgr. Karel Hasoň. Ph.D.

Vytvořeno: 18. 5. 2020
Poslední aktualizace: 18. 5. 2020 14:21