Provoz LMŠ zahájen 25. 5. 2020

Typ: ostatní | Mateřská škola
Bezpečnostní opatření

Vážení rodiče, v souvislosti s uvolňováním mimořádných opatření, připravujeme znovuotevření lesní mateřské školy od pondělí 25. května 2020. Na základě manuálu ministerstva školství postupně začneme naplňovat hygienická a bezpečnostní opatření. Provoz lesní mateřské školy se uskuteční za těchto podmínek:

• Při příchodu do areálu LMŠ rodiče odevzdají čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a také, že dítě se nestýká s rizikovou skupinou občanů.

BEZ PODEPSÁNÍ TOHOTO PROHLÁŠENÍ NEMŮŽE BÝT DÍTĚ POPRVÉ VPUŠTĚNO DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

• Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID – 19 nesmí do LMŠ vstoupit. Rodiče jsou povinni denně ráno měřit dětem teplotu. Při zvýšené teplotě dítě do kolektivu mateřské školy nepatří.

• U jurty bude zajištěna desinfekce rukou.

• Všichni příchozí do LMŠ budou mít nos a ústa kryty rouškou a dodržovat odstup 2 m

• Doprovázející osoba se v prostorách LMŠ bude pohybovat pouze po nezbytně nutnou dobu při předání a vyzvednutí dítěte vždy v roušce.

• Děti a pedagogičtí pracovníci lesní mateřské školy roušky v okolí jurty nosit nemusí

• Všechny naplánované akce školy byly zrušeny včetně focení na konci školního roku a pasování předškoláčků na školáky

S přáním pevného zdraví

Ředitel školy Mgr. Karel Hasoň, Ph.D.

Vytvořeno: 18. 5. 2020
Poslední aktualizace: 18. 5. 2020 14:25