Darovací smlouvy LMŠ

Typ: Základní škola | ostatní | náš tip | Mateřská škola
V příloze přikládáme darovací smlouvu. Prosíme o vyplnění a předání pedagogům v LMŠ nebo na sekretariátu školy. Výše zaplacené částky poté doplní škola. Tyto smlouvy je možné použít jako doklad do daňového přiznání.

zde ke staženízde ke stažení

Školné v LMŠ ve výši 270 Kč platí všichni děti s výjimkou předškoláků. Nad tuto částku byla zaplacena rodiči částka na částečné pokrytí nákladů na navýšené úvazky pedogogů a pedagogického asistenta nad rámec prostředků poskytnutých ze státního rozpočtu.

Stávající smlouvy nelze použít jako podklad pro finanční úřad do daňového přiznání, proto jsme připravili nové formuláře smluv. Prosíme o jejich vyplnění v co nejkratším termínu, nejpozději do 12. 1. 2018 a odevzdání do školy (buď v LMŠ nebo na sekretariátu).

Škola doplní skutečnou výši zaplacených finančních prostředků a opatří podpisem statutárního zástupce školy. Poté budou k vyzvednutí v LMŠ.

Pro potřeby uplatnění slevy na dani při ročním zúčtování vaší daně z příjmu za rok 2017 Vám škola taktéž připraví doklad o zaplaceném školném za předškolní vzdělávání. Toto potvrzení stejně jako výše zmiňovaný dar (viz formulář darovací smlouvy pro vzdělávací instituci) slouží jako podklad pro uplatnění slevy na dani.

Pozn.

V případě, že došlo k odeslání částky v podobě daru na rok 2018, a dárce v současné době nechce dar poslat, co nejdříve (do 12. 1. 2018, na mail ucetni@zsostrovum.cz) o této skutečnosti informujte školu. Po uzavření účetnictví za rok 2017 již nebude možné prostředky připsané na účet školy v roce 2017 vrátit zpět dárci. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno: 9. 1. 2018
Poslední aktualizace: 24. 4. 2018 20:22