Pomáháme chránit Moravský kras

Typ: ostatní
Žáci 6. třídy při měření fosforu v LopačiNaše škola se aktivně podílí na měření hladiny fosforu v potoku Lopač

Naše škola byla požádána vysokoškolskou studentkou, která se v rámci své diplomové práce zabývá měřením různých škodlivých látek v Moravském krasu, aby prováděla pravidelné měření fosforu v potoce Lopač. Úkolu se zdatně ujali šikovní žáci 6. třídy pod vedením pana učitele Sekaniny v hodinách environmentální výchovy. Měření budeme provádět každých 14 dnů, výsledky budou zasílány autorce diplomové práce ke zpracování. Poslouží jí k potvrzení či vyvrácení hypotézy, že znečištění se do Moravského krasu dostává ze širokého okolí a že je tak potřeba se zaměřit také na ochranu tohoto okolí. Výsledky její práce budou k dispozici na internetu.

Vytvořeno: 14. 5. 2019
Poslední aktualizace: 14. 5. 2019 12:13