LVK 2. Stupeň - Karlov pod Pradědem 2020

Typ: ostatní
KarlovTřetí lednový týden patřil žákům a učitelům druhého stupně k zimním radovánkám v Karlově pod Pradědem.

Již jste mohli vidět pozdravy z lyžařského výcvikového kurzu v Karlově pod Pradědem a nyní Vám podáme informace o celém kurzu. Kurz proběhl bez komplikací a hlavně bez jakéhokoliv vážného úrazu. Věřím, že žáci si užili jak lyžování, tak pobyt samotný a také získali mnoho nových kamarádů a to také díky tomu, že lyžařský výcvikový kurz probíhal ve spolupráci se základní školou z Lipovce. Tato spolupráce fungovala na jedničku a jakékoliv problémy byly ihned vyřešeny. Dětem bylo zprostředkováno několik besed, včetně besedy s lyžařským instruktorem, servisním technikem lyží a zkušeným snowbordistou, který se věnuje zejména jízdě ve volném terénu. Sněhové podmínky nebyly ideální, ale většina sjezdovek byla v provozu, což byla pro nás skvělá zpráva. Doufáme, že příští rok bude lyžařský výcvikový kurz vydaření stejně jako ten letošní.

Než popisovat tento kurz množstvím dalších slov bude lepší, pokud se podíváte na přiložené video, které mapuje náš pobyt.

Video - LVK Karlov pod Pradědem

Karlov