Ekonomická olympiáda Blansko 2019

Naše škola se zúčastnila ekonomické olympiády pro 8. a 9. třídu v Blansku.

Na konci roku 2019 se naše škola zúčastnila ekonomické olympiády pro žáky 8. a 9. tříd pořádanou Střední ekonomickou a zdravotnickou školou Blansko. Na olympiádu byly vysláni dva žáci z 9. ročníku, kteří poměřili síly s vrstevníky z okolních škol. Žáci byli prověřeni ve svých znalostech v oblasti finanční gramotnosti a ekonomických znalostí a také, jelikož dnešní doba úzce souvisí s využíváním informačních technologií, se prověřovali znalosti z oblasti informační gramotnosti. Co se týče výsledků, tak musíme pogratulovat oběma účastníkům, protože obstáli v konkurenci a Tomáš obsadil 4. místo a Adéla 7. místo. Z výsledků jsme také zjistili, že oba žáci v oblasti informační gramotnosti obstáli na výbornou a zaostali pouze o jeden bod za nejlepším řešitelem.

Závěrem chci oběma účastníkům poděkovat za velmi pěkný výkon a reprezntaci školy a přeji jim mnoho dalších úspěchů.

Vytvořeno: 7. 1. 2020
Poslední aktualizace: 7. 1. 2020 08:33