Žáci 6.B. připravili druháčkům překvapení.

Typ: ostatní | náš tip
Poslední den školní docházky žáci 6.B pozvali obě třídy 2.ročníku na putování pohádkovým lesem.

Děti byly rozděleny do čtyř skupin, které se postupně zanořily do vousatých hvozdů. Po cestě jsme poznávali letní flóru a žasli nad krásou růžových leknínů krasovského rybníčku. Naši malí turisté po cestě plnili úkoly na jednotlivých stanovištích, které pro ně připravili přívětivé pohádkové bytosti.

Počasí nám přálo, cvrčci vrzali na housličky a čmeldové na basu do kroku, luční zvonky nás svou zvonkohrou vítaly v chrámu lesa. Z hříbkových lesů se ozývala kukačka a chladivá voda v potůčku osvěžila naše rozpálená čela.

V cíli nás čekal poklad, který včetně ručně malovaných diplomů připravili naši kamarádi ze 6.B.

Všichni jsme zářily radostí a bylo proč se smát. Poslední den školy je slunečný, plný zážitků, divů, květin, zvířátek a právě začínají PRÁZDNINY!

KAMARÁDI, DĚKUJEME!

Vytvořeno: 2. 7. 2021