Výlet 3.B do Permonia

Typ: ostatní
Výlet 3.B do Permonia 1Letošní školní výlet jsme prožili v Oslavanech v zábavním parku Permonium. Žáci se v parku pohybovali po skupinkách a plnili úkoly, za které si odnesli malého permoníka. Počasí přálo, takže si žáci vyzkoušeli i plavbu na voru. Pravda, někteří se i vykoupali, naštěstí s úsměvem.

Letošní školní výlet jsme prožili v Oslavanech v zábavním parku Permonium. Žáci se v parku pohybovali po skupinkách a plnili úkoly, za které si odnesli malého permoníka. Pomocí mapky se dostávali do různých části Permonia, prolézali bludiště, projeli se důlní štolou, bloudili v části očních klamů a bojovali v pavoučí pasti. Počasí přálo, takže si žáci vyzkoušeli i plavbu na voru. Pravda, někteří se i vykoupali, naštěstí s úsměvem.

Vytvořeno: 15. 6. 2018
Poslední aktualizace: 15. 6. 2018 17:47