Výlet 3.A plný zábavy, radosti z pohybu a bádání

Typ: ostatní | náš tip
Žáci 3.A si na závěr letošního školního roku zvolili akční školní výlet se spoustou vnitřních i venkovních atrakcí, bohatým vzdělávacím programem a báječným občerstvením.

Po příjezdu do Bruno parku byly děti rozděleny do dvou týmů, ve kterých plnily zábavné soutěže a disciplíny. I přes tropické horko dokázaly naše soutěžní týmy na atrakcích při plnění Brunových výzev vynaložily všechny své síly a ukázaly, že řešení hlavolamů a jiných záludností jsou pro ně „hračka“!

Každý tým splnil na jednotlivých atrakcích 10 soutěžních úkolů a maskot parku - čáp Bruno přišel vyhlásit vítězný tým, který dosáhl lepší soutěžní čas.

Za odměnu dostali naši soutěžící jízdenku na autodrom či jízdu na lodičce.
Po báječném občerstvení jsme prozkoumali i spoustu atrakcí ve venkovní části zábavného parku, osvěžili se chladivou vodou a ovocnou zmrzlinou. Ledovou limonádou jsme ochladili naše rozpálená těla.

Náš výlet snů se vydařil na výbornou!

Vytvořeno: 2. 7. 2022
Poslední aktualizace: 2. 7. 2022 19:26