Vánoční čas ve 2.A

Typ: ostatní | náš tip
S vánočním časem v nás dospělých vyplouvají pocity a vzpomínky, kdy jsme jako děti věřili, že se objeví zlaté prasátko a na Štědrý den jsme z okna nedočkavě vyhlíželi Ježíška, který letí s dárky jako hvězda nad zasněženou krajinou…

... a jak jsme vytáhli brusle a spěchali na zamrzlý rybník nebo si stavěli v čerstvých závějích prvního sněhuláka a modelovali svýma rukama sněhové anděly.

Poslední roky jsou svátky spíše na blátě, ale touha v dětských očích zažít pravé bílé Vánoce je stále stejná. Spolu s dětmi jsme si celý čas adventu zažívali emoce radosti a očekání ve spoustě aktivit - výrobu třpytivých a voňavých dekorací a drobných dárečků pro nejbližší členy rodiny.

Zimní zážitkový program o Sněhové víle, kterou pro nás připravily lektorky z Domu přírody na poslední den školní docházky byl důstojnou a sváteční tečkou za letošním netradičním, adventním časem - dobou rozjímání, dobročinnosti a radostného očekávání příchodu Spasitele.

Vytvořeno: 22. 12. 2020
Poslední aktualizace: 22. 12. 2020 22:21