Slavnostní pasování prvňáčků.

Typ: Základní škola | ostatní | náš tip
Dne 28.11. se uskutečnilo v prostorách vyzdobeného gymnastického sálu a kmenových učeben prvních ročníků slavnostní pasování prvňáčků.
Všechny zúčastněné přivítal slavnostním proslovem ředitel školy Mgr. Karel Hasoň, Ph.D.
Třídy I.A a I.B pod vedením svých třídních učitelek předvedly rodičům, prarodičům a přátelům školy své programy.
Žáci devátého ročníku za asistence třídní učitelky Mgr. Marie Podrazilové připravili malým školákům vědomostní i sportovní atrakce, kde prověřili jejich vědomosti i dovednosti, které nabyli za první tři měsíce školní docházky.
Na závěr proběhlo slavnostní pasování prvňáčků. Každý žák obdržel slabikář, odznak a čepici s logem školy na památku.
Rodiče si převzali své rozzářené a usměvavé děti a spokojeně se rozešli do svých domovů.

Vytvořeno: 30. 11. 2019
Poslední aktualizace: 30. 11. 2019 17:40