Malá cirsiáda 2018

Typ: Základní škola | ostatní | Mateřská škola
Vědomostní soutěž 5. ročníků sdružení Cirsia

Letošním pořadatelem byla Základní škola Jedovnice. Žáci pátých ročníků z okolních škol poměřili síly v matematice, českém jazyce, anglickém jazyce a všeobecném přehledu.

Naši školu reprezentovalo 7 žáků, vyzkoušeli si, jaké to je vypořádat se trémou. V anglickém jazyce nás reprezentovali David Petr Novotný a Daniel Mauder, v matematice Lukáš Svoboda, Natálie Malachová a Martin Danko, v jazyce českém nás reprezentovaly Carolin Petrová, Natálie Malachová a Karolína Vágnerová. Žákům děkujeme za reprezentaci naší školy.

A jak to dopadlo? V matematice patří 6. místo Natálii Malachové, 7. příčka Lukáši Svobodovi.

To nejlepší nakonec - zlatou pozici obsadil ve všeobecném přehledu Daniel Mauder. Gratulujeme!!!!!!

Vytvořeno: 15. 5. 2018
Poslední aktualizace: 15. 5. 2018 15:33