Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

2. a 3. třída na školní zahradě

Typ: ostatní
Házíme hlínuÚprava záhonků před školou v úterý 7. května.

V rámci hodin PRV a PČ děti opět pracovaly na svěřených záhoncích. Třeťáci se pustili do plení záhonu s jahodami, zatímco druháci si konečně založili bednění pro svůj vyvýšený záhon. Ten je na jednom boku opatřen plexisklem, přes které budeme moci na vlastní oči pozorovat život v půdě.

Nejprve proběhlo mulčování pomocí kartonu a větví, následovala vrstva koňského hnoje a nakonec došlo na tu nejtěžší práci - zasypání hlínou. Každý pomáhal ze všech sil, ať už držel lopatu, motyku či hrábě. Nyní se může záhon konečně osít a my se budeme těšit na bohatou úrodu.


Vytvořeno: 10. 5. 2019
Poslední aktualizace: 10. 5. 2019 15:07
Autor: Mgr. at Mgr. Klára Stiskálková