Informace k očkování pro děti nastupující do MŠ

Typ: Základní škola | ostatní | náš tip | Mateřská škola
Ohledně očkování dětí při nástupu do MŠ a LMŠ je třeba přinést do školy lékařské potvrzení o očkování. Podrobnosti viz dále.

V otázce očkování dětí, které nastupují do mateřské školy nebo lesní mateřské školy, je třeba přinést do školy potvrzení od lékaře, že dítě je očkováno.

Pokud očkování nelze provést ze zdravotních důvodú (např. kontraindikace), je nutné tuto skutečnost rovněž doložit lékařským potvrzením.

V případě, že očkování není v současné době dokončeno (právě probíhá, příp. v blízké době bude zahájeno) doloží rodiče tuto skutečnost opět v podobě lékařského potvrzení, kde lékař uvede tuto skutečnost (tzn. že dítě je zařazeno do očkovacího plánu).

Lékařské potvrzení doručte prosíme co nejdříve do mateřské školy, příp. na sekretariát školy. Po doručení potvrzení bude dokončeno přijímací řizení tak, aby dítě mohlo být přijato.

Děkujeme za pochopení a přejeme dětem, aby se jim ve školce líbilo.

Vytvořeno: 9. 5. 2017
Poslední aktualizace: 18. 5. 2017 23:42