Exkurze Dukovany, Dalešice

Typ: Základní škola | ostatní
Žáci devátého ročníku se zúčastní dne 1. 2. 2017 exkurze do informačního centra JE Dukovany a do PVE Dalešice.

EXKURZE DALEŠICE, DUKOVANY  -  1. 2. 2017

Žáci 9. ročníku se zúčastní exkurze - JE Dukovany (9:00)                                                      - PVE Dalešice (11:30).                                        Vstup do obou elektráren je zdarma.                                                                   Žáci budou platit pouze dopravu autobusem. (po vyúčtování)                            Odjezd z Vysočan 7:00, z Ostrova od školy v 7:15.                                     Předpokládaný návrat kolem 15:00 ke škole.

S sebou pevnou obuv bez podpatku a teplé oblečení, jídlo, pití, kartičku pojišťovny, kinedryl dle potřeby.

Vedoucí exkurze                                                                                                    Mgr. Věra Hrazdírová

V případě dotazů pište na email hrazdirova@zsostrovum.cz

Vytvořeno: 26. 1. 2017
Poslední aktualizace: 27. 1. 2017 03:48