"Rybky" se loučí

Typ: ostatní | Mateřská škola
Slavnostní pasování předškoláků na školáky a pomyslné poměření odvahy a sil v lanovém centru.

Předposlední týden docházky předškoláků se stal pro děti obzvláště náročným.

V pondělí 19.6. byl pro všechny děti MŠ připraven zábavný program na místním fotbalovém hřišti, při kterém se předškoláci loučili s mateřskou školou a zároveň byli pasováni do řad školáků. Programem provázela dvojice námořníků a celá akce se v tomhle duchu také nesla.

Děkujeme tímto všem, kteří se podíleli na přípravě této akce. Poděkování patří především místním hasičům, fotografovi a rodičům, kteří si udělali čas a společně se svými dětmi trávili slunečné odpoledne ne u vody, ale v naší přítomnosti.

Děkujeme SRPDŠ, které celou námořnickou zábavu financovalo.

Ve čtvrtek 22.6. se již pasovaní předškoláci vydali na každoroční akci předškoláci vs. prvňáci, kde děti pomyslně poměřily svoji odvahu, sílu a odhodlání. Velkým překvapením pro nás všechny byla ukázka a přednáška pana Tomáška o místním podvodním životě.

Krátká videa z jednotlivých akcí naleznete níže:

pasování předškoláků

předškoláci vs. prvňáci