EVVO - Žákovská ekokonference

Typ: Základní škola | ostatní
EVVO - Žákovská ekokonference 1Ve čtvrtek 22. června se čtyři naši žáci účastnili Žákovské ekokonference ve Křtinách. V krásném prostředí křtinského Zámku prezentovali svoje témata.

Ve čtvrtek 22. června se čtyři naši žáci účastnili Žákovské ekokonference ve Křtinách. V krásném prostředí křtinského Zámku prezentovaly školy Cirsia již po čtvrté svoje témata.  Za první stupeň ZŠ Ostrov u Macochy zde vystoupily Anna Musilová a Klára Lavická. Děvčata zde prezentovala téma Mapování černých skládek. Tímto tématem se v letošním roce zabývali páťáci v hodinách environmentální výchovy. Za druhý stupeň zde vystoupili Tomáš Pernica a Adéla Kozohorská. Tito žáci vystoupili s tématem Jedlé plané rostliny. V environmentální výchově na jaře sbírali různé rostliny a připravovali z nich například med, čaj nebo pomazánku.

Žákům se konference povedla, zvládli trému na jedničku. Byla to pro ně velká zkušenost vystoupit s vlastním zpracovaným tématem před plný sál a svoji práci obhájit. Ukázku z koference můžete vidět zde.

Vytvořeno: 26. 6. 2017
Poslední aktualizace: 9. 7. 2017 23:53